Charitativní sbírka - Cavin Omondi

Příští týden se na naší škole uskuteční charitativní sbírka na Cavina Omondiho. 

Už je tomu 15 let, co se naše škola rozhodla pomoci malému chlapci z Keni. 

Každý rok pořádáme ve prospěch chlapce charitativní sbírku. Z vybraných peněz mu přispíváme na školní uniformu, platíme školné a zdravotní pojištění, posíláme dárky jemu i jeho rodině. Prostě mu pomáháme život dělat lepší.  

Dnes je z Cavina téměř dospělý osmnáctiletý mladý muž, který usilovně i nadále pracuje na svém vzdělání. Úspěšně složil závěrečné zkoušky na střední škole a má možnost pokračovat ve studiu na odborné vyšší škole. 

Bez nás a naší pomoci se tomu však nestane. Buďme, v těchto i pro nás velmi těžkých časech, solidární a pomozme tomuto chlapci ke splnění jeho snu. 

Děkujeme. 

Ida Lukovská