Veselé sportovní odpoledne

Ve čtvrtek 21. 5. 2026 se na naší škole RG a ZŠ Otto Wichterleho konalo VESELÉ SPORTOVNÍ ODPOLEDNE.

              Pořadatelé KPŠ společně se školní družinou celou akci pravidelně zaštiťují a pro děti připravují lákavé odměny. Koordinátorem celé akce byl Mgr. Stanislav Slezák, který společně s takřka 70 žáky a studenty pod vedením Stely Poláčkové ze 4. N připravil pro děti celkem 12 soutěžních stanovišť převážně sportovního charakteru. Téma letošního odpoledne studenti zvolili „Z pohádky do pohádky“. Mohli jsme tak potkat Shreka se svojí družinou, Červenou Karkulku s vlkem, hasiče, loupežníky, Tři krále a mnoho dalších pohádkových postav. V rámci doprovodného programu nechyběl ani skákací hrad, korfbal, discgolf a již druhým rokem velice oblíbený kadeřnický „salón U Bobiny“ paní asistentky Lucie Krejčí, který se v letošním roce spojil se stanovištěm „malování na obličej“. Pro relaxaci dětí připravily vychovatelky ze školní družiny pestré omalovánky, křížovky a doplňovačky. Nově se návštěvníci mohli seznámit s bubínky u pana asistenta Obra. Fotografování akce zajistila paní asistentka Havlíčková a hudební doprovod obstaral jako každý jiný rok pan učitel Kovář.

Počasí se nám vydařilo a děti s radostí plnily jednotlivé úkoly. Dětské sportovní odpoledne bylo zakončeno posezením u ohýnku s opékáním špekáčků. Všichni odcházeli ze školy spokojeni a s dobrou náladou.

Veselé sportovní odpoledne 26